logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

ین باخر

شرکت ین باخر(GE Jenabcher) از بزرگترین و شناخته شده ترین سازندگان موتورهای گاز سوز در جهان میباشد. این شرکت در سال ۱۹۵۷ اولین موتور گازسوز خود را تولید نمود و هم اکنون پس از پنج دهه تولید و تحقیق دارای پنج تیپ مولد گازسوز میباشد که دامنه قدرت آنها  ۹۵۰۰-۲۵۰ (کیلو وات) میباشد.

محصولت شرکت ین باخر با احتساب موتور J920 ،پنج تیپ میباشد که به ترتیب  J2xx,J3xx,J4XX,J6xxو J9xx دسته بندی میشوند. J920 جدیدترین محصول شرکت GE Jenbacher در اتریش بوده که  October 2010 معرفی شد این موتور با قدرت ۱۰ مگاوات در ۱۰۰۰ دور و راندمان ۴۸٫۷% دارای بالاترین بازدهی در کلاس خود در جهان بوده است.

 

 

شرکت” طلوع صنعت” با توجه به ارتباط مستمر با واحد سرویس و خدمات شرکت ین باخر با تکیه بر بکارگیری نیروهای دوره دیده توسط این شرکت و در محل کارخانه، امکان انجام کلیه سرویسها و ارائه خدمات موتور های گازسوز ین باخر در ایران را دارا میباشد.

شرکت “طلوع صنعت”  امکان تهیه و تحویل ژنراتورهای گازسوز ین باخر(GE Jenbacher) در قدرت های مختلف را با در نظر گرفتن شرایط خاص یونیتها برای راه اندازی  دارا بوده و همچنین تهیه کلیه قطعات یدکی اوریجینال برای ژنراتورهای ین باخر در ایران را نیز فراهم نموده است.

 

 

دانلود کاتالوگ محصولات: