logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

نیروگاه متصل به شبکه خورشیدی

نیروگاه متصل به شبکه خورشیدی

طراحی و تامین تجهیزات نیروگاه متصل به شبکه خورشیدی با تجهیزات استاندارد و با کیفیت و مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا توسط شرکت طلوع صنعت تاجیک که اولین نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه در استان قزوین احداث کردند.

احداث یک نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه بدون مطالعات کافی قطعا  ضرر و زیان هنگفتی  متوجه سرمابه گذار خواهد نمود. امکان سنجی محیطی شامل  موقعیت زمین ، اقلیم منطقه ، فاصله تا پست برق مناسب ، زبری زمین ، نحوه چیدمان و آرایش پنل ها ، نوع و برند پنل ها  از ابتدایی ترین  اصول در حوزه امکانسنجی اولیه می باشند.

نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه پارگ انرژی خلیج فارس

شرکت طلوع صنعت مفتخر است  که یکی از قدرتمندین شرکتهای ایرانی در حوزه امکانسنجی ، پتاسیل سنجی ، طراحی ، اجرا و بهره برداری در حوزه نیروگاههای انرژیهای نو می باشد. داشتن تجربیات مهم و منحصر بفرد موسسان این شرکت بعنوان اولین نیروگاههای انرژیهای نو در کشور و همچنین دهها پروژه بزرگ دیگر در کشور از دیگر نکات برجسته این مجموعه می باشد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت