logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

ظرفیت انرژی‌های تجدیدپذیر ۳هزار مگاوات افزایش می‌یابد

ظرفیت انرژی‌های تجدیدپذیر ۳هزار مگاوات افزایش می‌یابد

به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان، به عنوان مسئول ایرانی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی جمهوری فدرال آلمان و جمهوری اسلامی ایران با زیگمار گابریل، وزیر پیشین امور خارجه آلمان و هیئت اقتصادی همراه وی متشکل از سفیر آلمان و مدیران عامل و نمایندگان برخی شرکت‌های کوچک و متوسط آلمانی دیدار کرد.

وی در این نشست اظهار کرد: این دیدار در شرایط حاضر، از یک سو پیام مثبتی از سوی آلمان به حفظ ظرفیت‌های همکاری اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران قلمداد می شود و از سوی دیگر نقطه روشنی برای همکاری در حوزه برق و انرژی به‌ویژه انرژی‌های تجدیدپذیر و بخش آب و برق محسوب می‌شود. وزارت نیرو و دولت به طور جدی در صدد رفع برخی مشکلات پیش آمده می باشد و ما امیدوار هستیم که همکاری ها در زمینه های مختلف با جدیت دنبال شود.

زیگمار گابریل، وزیر خارجه سابق آلمان نیز با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم در ارتباط با ایران گفت: روابط موجود اقتصادی کنونی، مطابق میل آلمان نیست. امیدواریم این سفر نقطه عطفی برای پیشرفت و توسعه بیشتر روابط اقتصادی کشورهای ایران و آلمان باشد.

وزیر خارجه سابق آلمان با بیان اینکه به‌رغم سختی‌های موجود در شرایط فعلی، علاقه زیادی برای همکاری بین ایران و آلمان وجود دارد، اطمینان خاطر داد تا موضوع برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آلمان رابا فوریت مورد پیگیری قرار دهد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت