logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

دویتس

 

شرکت Deutz  (به آلمانی) در سال ۱۸۶۴ میلادی توسط نیکولاس اوتو و با نام ان.آ اوتو و سی در شهر قدیمی کلن آلمان تاسیس گردید. به همین دلیل به او لقب پدر کمپانی دویتس داده اند. در سال ۱۸۷۶ این شرکت به کمک مهندسین باتجربه خود دایملر و میباخ موفق به طراحی و ساخت اولین موتور چهار زمانه به شکل امروزی شدند. این اختراع به نام اتو آند لانگن ثبت شد و چرخه ترمودینامیکی این موتور به چرخه اتو معروف شد.

این شرکت در سال ۱۹۹۵ میلادی خط تولید ماشین آلات کشاورزی خود را به یک کمپانی ایتالیایی فروخت. از فعالیتهای این شرکت می توان از ارائه موتورهای دیزلی با خنک کننده های روغن و آب در سال ۲۰۰۴ نام برد. موتورهای روغن خنک دویتس نسبت به سایر موتورها از حجم و اندازه کوچکتری برخوردار است از محصولات این شرکت می توان به موتورهای دریایی، موتورهای دیزل کشاورزی، موتورهای ماشین آلات سنگین، موتورهای مخصوص ژنراتور با سوخت دیزل و انواع گازها، جهت تامین برق اشاره نمود.

 

 

شرکت مهندسی طلوع صنعت تامین کننده و عرضه کننده تمام موتورهای دیزلی دویتس DEUTZ میباشد. موتوررهای دویتس با بهترین کیفیت، بالاترین بهره وری و حداکثر عمر مفید و بر اساس آخرین تکنولوژی جهانی ساخته و عرضه میگردند.

تمام موتورها قبل از تحویل به مشتری، توسط تکنسینهای حرفه ای این شرکت بازرسی شده و تیم کنترل کیفی ما با شناخت کامل از نیازها و خواسته های مشتریان و استانداردهای روز دنیا، بهترین خدمات را برای محصولات این شرکت تضمین مینماید.

 

 

 

دانلود کاتالوگ TBD 616:

 

دانلود کاتالوگ TBD 620:

 

دانلود کاتالوگ TBG 616:

 

دانلود کاتالوگ TBG 620: