logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

برآورد هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی بر اساس بهترین قیمت

برآورد هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی بر اساس بهترین قیمت

به گزارش شرکت طلوع صنعت؛برای سرمایه گذاری در هر کسب و کار، منطق حکم می کند که با یادداشت برداری و تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده، از روند واقعی یک کسب و کار که در جریان است مطلع شوید. شما باید ورای هیاهوی تبلیغاتی، برای سرمایه ای که آورده اید دلیل کافی پیدا کنید.

در واقع قبل از اینکه وارد فضای اجناس و تبلیغات شوید بهتر است به دنبال توجیه مناسب برای هزینه کردن سرمایه خود باشید.

در این خصوص لازم است بدانید نه ارائه کمترین قیمت ( قیمت پایین تر از حد معقول) و نه دادن فاکتور و قیمت بالا به معنای توجه فروشندگان به سرمایه شما نیست.

کمترین و ارزانترین میتواند به معنای وجود ضعف در جنس باشد و ارائه فاکتور بالا و معرفی تجهیزات گران نیز نمیتواند به منزله تایید کیفیت و مقرون به صرفه بودن سرمایه گذاری باشد.

در این خصوص بهتر است سرمایه گذار به دنبال ارائه بهترین قیمت با ارائه تجهیزات مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی باشد.

لذا باید توجه داشت که سرمایه گذاری بر اساس بهترین قیمت به این معنا میباشد که شرکت ارائه دهنه خود ابتدا بتواند طرح توجیهی خود به سرمایه گذار را توجیه کرده و از ان دفاع کند.

بعضا ممکن است مجبور شوید هزینه اضافی پرداخت کنید اما امنیت سرمایه گذاری خود را نیز افزایش دهید.

در نتیجه پیشنهاد میگردد سرمایه گذار ابتدا به دنبال توجیه اقتصادی و منطقی برای هزینه سرمایه خود از سوی مشاوران باشد.

به همین منظور با توجه به درخواست بسیاری از علاقمندان به حوزه خورشیدی میزان سرمایه گذاری و درامد حاصل از پروژه های مختلف را بیان میکنیم.

نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلووات، به تنهایی می تواند نقش یک کسب و کار متوسط را بازی کند، با درآمدی ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومانی و آورده ای در حدود ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰تا ۵۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان، بسته به فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت.

نیروگاه های ۲۰ کیلو واتی که بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد با درامدی ۲ تا ۲٫۴ میلیون تومان در ماه نیازمند سرمایه ای معادل ۱۱۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان، بسته به فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت میباشد.

در خصوص سیستم های خورشیدی خانگی میتوان بهترین بازه برای سیستم های متصل به شبکه را ۵ تا ۷ میلیون و برای سیستم های منفصل از شبکه را ۱۱ تا ۱۳ میلیون تومان دانست.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت