logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

انواع فیلتر

از دیگر فعالیت های گروه مهندسی طلوع صنعت تامین انواع فیلتر  دیزل ژنراتور می باشد.این فیلترها شامل فیلترهای صنعتی می باشد که نیاز موتورهای صنعتی می باشد.فیلترهای صنعتی شامل فیلتر گازوئیل،فیلتر هوا،فیلتر روغن و فیلترهای آب گیر می باشد. ساخت و تولید فیلترهای خاص و ارسال به تمام نقاط کشور در راستای تامین فیلتر در برنامه این گروه به چشم میخورد.

اهمیت فیلتر:

خودروها و ماشین های صنعتی مانند بدن انسان می باشد که با رسیدن هر گونه ناخالصی به آن دچار بیماری می شود.این پاکسازی و رسیدن مواد خالص به موتور های توسط فیلترها انجام می پذیرد.پس میتوان گفت با تعویض به موقع آن ها میتوان از صدمات آتی جلو گیری کرده و باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

فیلتر ها بسته به نوع و قدرت موتور و میزان سوخت درخواستی آن، مورداستفاده قرار می گیرند، به همین دلیل در موتورهای مختلف از فیلتر های با اندازه های مختلف استفاده می شود. اندازه یا سایز فیلتر ها براساس سطح فیلتر اسیون آنها می باشد مثلاً در موتورهای با تعداد سیلندرهای کم و قدرت پایین از یک فیلتر با اندازه کوچک استفاده می شود زیرا مقدار سوخت مصرفی و یا درخواستی موتور کم بوده و این فیلتر توانایی تصفیه این مقدار سوخت را دارد.