logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای تولید برق خورشیدی در مراتع استان تهران

اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای تولید برق خورشیدی در مراتع استان تهران

 علی کیان گفت: برای کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی و جلوگیری از آلایندگی هوا ایجاد نیروگاه خورشیدی برای تولید برق در مراتع شهرستان‌های دماوند و ری فراهم شد.
وی همچنین اجرای طرح کاداستر را بسیار مهم دانست و افزود: از آنجائی که نقشه‌های تهیه شده کاداستر اراضی منابع طبیعی دارای مختصات است، از همین رو افراد سودجو و فرصت طلب با وجود اسناد تک برگی که بر اساس این نقشه‌ها صادر می‌شود نمی‌توانند سند مالکیت معارضی را دریافت کنند.
کیان خاطرنشان کرد: این اقدام موجب تثبیت مالکیت دولت و دفاع از انفال و جلوگیری از پدیده زمین خواری می‌شود که اجرای این طرح در دستور کار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران قرار دارد.
وی یادآور شد: به منظور حفظ و حراست از اراضی ملی و در اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت از جنگل‌ها و مراتع ۶۰۰ هکتار از اراضی ملی استان در سال گذشته رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت